Едношалтерски производ-контрола на карго-&-производство-фитинг-камион-камион_02

Поддршка за примерок и OEM

Примероците се најдобриот начин за проверка на квалитетот.

 • zj_05
 • gw
 • г
 • примерок-4
 • примерок-5
 • примерок-6
 • примерок-7
 • примерок-8
 • примерок-9
Земете примерок сега

Главни производи

Широк спектар на производи за контрола на товарот и фитинзи за каросеријата на камионот со повеќе од 1.000 достапни и бескрајни сопствени можности се подготвени да реагираат на какви било уникатни потреби.

Можеби ќе ви треба каталог

Преземете каталог

Зголемете го вашиот бизнис со тимот на ZHONGJIA

Qingdao Zhongjia Cargo Control Co., Ltd., основана во 1999 година, е специјализирана за производство на производи за контрола на товарот, производи со рамно лежиште, додатоци за камиони/приколки.Постоечката фабрика за производство на компанијата од 25.000 метри квадратни, простор за складирање од 8.000 квадратни метри.Има три подружници, имено Qingdao Boxin Equipment Co., Ltd., Qingdao Boxin ……повеќе

Критична контрола на квалитетот

Производите се одобрени од DEKRA, TUV/GS, CE и BV.И продукциите се под овие стандарди строго за да се осигураме дека нема проблем со квалитетот за нашите клиенти да ги добијат.

 • дф
 • w
 • q

Автоматско производство и способност за истражување и развој

Автоматизираната производствена опрема и зрелата производна линија ни даваат повеќе предности во времето на доставување.За некои стандардни производи,времетраењето може да биде во рок од 7 дена.

20+ГОДИНИ

на искуство

 • Производни линии: 14
 • Обучен техничар: 12
 • Областа на производство: 30.000 ㎡
 • Магацинска површина: 15.000 ㎡
 • Годишно производство: 1200 контејнери
 • zj_27
 • сс
 • vd
 • ер

Кога сакате вашиот бренд да застане
надвор, сопствени производи се начин да се оди.

Достапен е секаков вид на приспособување на производството.

Прилагодено сега
 • боја

  боја

 • Материјал

  Материјал

 • големина

  големина

 • пакување

  пакување

 • логото

  логото

Случаи за успешна соработка

Контактирајте не
con_fexd