Produkti i kontrollit të ngarkesave me një ndalesë-&-prodhimi i montimit të trupit të kamionit_02

Mbështetja e mostrës dhe OEM

Mostrat janë mënyra më e mirë për të kontrolluar cilësinë.

 • zj_05
 • gw
 • d
 • mostra-4
 • mostra-5
 • mostra-6
 • mostra-7
 • mostra-8
 • mostra-9
Merrni mostrën tani

Produktet kryesore

Një shumëllojshmëri e gjerë e produkteve të kontrollit të ngarkesave dhe pajisjeve të trupit të kamionit me më shumë se 1000 mundësi të disponueshme dhe të pafundme me porosi janë gati për t'iu përgjigjur çdo nevoje unike.

Ju mund të keni nevojë për një katalog

Shkarko Katalogun

Rriteni biznesin tuaj me ekipin e ZHONGJIA

Qingdao Zhongjia Cargo Control Co., Ltd., themeluar në vitin 1999, është e specializuar në prodhimin e produkteve të kontrollit të ngarkesave, produkteve me shtrat të sheshtë, aksesorëve kamionë/rimorkio.Zona ekzistuese e prodhimit të fabrikës së kompanisë prej 25,000 metrash katrorë, zona e magazinimit prej 8,000 metrash katrorë.Ajo ka tre filiale, përkatësisht Qingdao Boxin Equipment Co., Ltd., Qingdao Boxin ……më shumë

Kontrolli kritik i cilësisë

Produktet janë të miratuara nga DEKRA, TUV/GS, CE dhe BV.Dhe prodhimet janë nën këto standarde në mënyrë rigoroze për t'u siguruar që nuk ka asnjë problem cilësie që klientët tanë t'i marrin ato.

 • df
 • w
 • q

Aftësia e Prodhimit të Automatizuar dhe R&D

Pajisjet e automatizuara të prodhimit dhe linja e prodhimit të pjekur na japin më shumë përparësi në kohën e prodhimit.Për disa produkte standarde,afati mund të jetë brenda 7 ditëve.

20+VITE

të Përvojës

 • Linjat e prodhimit: 14
 • Teknik i trajnuar: 12
 • Zona e prodhimit: 30,000 ㎡
 • Sipërfaqja e magazinës: 15,000 ㎡
 • Prodhimi vjetor: 1200 kontejnerë
 • zj_27
 • ss
 • vd
 • er

Kur dëshironi që marka juaj të qëndrojë
jashtë, produktet me porosi janë mënyra për të shkuar.

Çdo lloj prodhimi i personalizimit është i disponueshëm.

Personalizuar Tani
 • ngjyrë

  ngjyrë

 • Materiali

  Materiali

 • madhësia

  madhësia

 • ambalazhimi

  ambalazhimi

 • logo

  logo

Na kontaktoni
con_fexd